Skryté zárubne

Zárubne bez falcu 

Zárubne bez falcu predstavujú riešenie pre náročného zákazníka. Špecifikom týchto zárubní je, že keď sú dvere zatvorené, zachovávajú jednotnú líniu s dverami. Je to vďaka novej konštrukcii skrytých závesov, ktoré umožňujú, že sa dvere dokážu úplne otvoriť a zároveň, keď sú dvere v zatvorenom stave, skryté závesy nerušia celistvú plochu dverí a zárubne. Nová konštrukcia závesov umožňuje nastavenie vo všetkých smeroch.

Bezfalcové dvere sú elegantným riešením klasický otočných dverí, pri ktorých je celé krídlo dverí vsadené do zárubne. To má za následok, že v zatvorenom stave sú v jednej rovine. Súčasťou bezfalcových dvier sú špeciálne bezfalcové zárubne, ktoré sú osadené skrytými pántami. Správnou montážou dvere dokonalo a hladko zapadnú do zárubne.

Ak patríte medzi milovníkov moderného dizajnu, tak sú pre vás bezfalcové dvere ako stvorené. Dokonalá línia dvier so zárubňou, kde neprečnievajú ani o jeden milimeter, vytvára dokonalý moderný vzhľad. Navyše ani pánty nerušia celkový dizajn, keďže sú ukryté. Bezfalcové dvere sú zárukou čistého moderného dizajnu. Nejde však len o dizajn. Bezfalcové interiérové dvere svojimi vlastnosťami umožnia dokonalé a hladké zatváranie. Z roka na rok ich popularita rastie, odporúča ich aj mnoho architektov. V interiéri vytvoria čistú harmóniu, bez ohľadu na to, či sa jedná o moderný alebo klasický štýl. Navyše dodajú pocit šarmu a luxusu. Nezabudnite však pri ich objednaní myslieť aj na zárubne, pretože vyžadujú špeciálne vlastnosti. Je nutné produkty objednať spolu.

Bezfalcové dvere sú luxusným doplnkom každého interiéru, získavajú si čoraz viac priaznivcov u architektov, projektantov ale aj zákazníkov. Zabezpečte si dokonalý štýl vášho domova aj vďaka bezfalcovým dverám, ktoré vytvoria čistú modernú líniu.