Skryté zárubne

Xinnix 

Xinnix – univerzálny systém pre dvere so skrytou zárubňou

XinnixSkrytú zárubňu XINNIX pre interiérové  dvere tvorí hliníkový profil, ktorý je namontovaný do stavebného otvoru a stáva sa tak súčasťou steny – omietka (popr. sadrokartón, drevo, MDF) je nanesená cez profil a tým dôjde ku skrytiu profilu zárubne v stavebnom otvore (mechanické a neviditeľné upevnenie v konštrukcii steny).

V stavebnom otvore je viditeľné iba dverné krídlo, ktoré s okolitou stenou tvorí jednoliatu plochu a dvere v stene sú ohraničené iba škárou medzi dverným krídlom a okolité stenou.

Výsledkom je jedinečný dizajnový prvok, ktorý vďaka eliminácii viditeľného rámu dverí dodá vášmu interiéru eleganciu a nadčasovosť. Farbu či dekor dverí je možné zladiť s okolitou stenou a získať tak dvere na prvý pohľad neviditeľné. Alebo naopak dvere voľbou farby či dekoru voči okoliu zvýrazniť a podčiarknuť tak osobitý dizajn jednotlivých priestorov, ktoré dvere so skrytou zárubňou oddeľujú.

 

Možnosť otvárania do steny aj zo steny.

xinnix_jedno_balenie_vela_moznosti

Jedno balenie – mnoho možností

(univerzálne balenie Xinnix umožňuje montáž dverného systému podľa vašich požiadaviek)

So systémom skrytých zárubní XINNIX možno realizovať dvere štandardných rozmerov, ale aj dvere na mieru, alebo dvere ‘podlaha – strop’. Univerzálnosť systému spočíva v možnosti montáže profilov skrytej zárubne pre dvere pravé, alebo ľavé. Je možné voliť z možností otvárania na lícnu stranu (smerom von zo steny), alebo smerom do stavebného otvoru ” tzv inverzné otváranie “. Máme v ponuke niekoľko typov profilov skrytých zárubní, ich použitie sa delí podľa materiálu steny stavebného otvoru a podľa druhu dverného krídla (napríklad veľkosť, hrúbka, spôsob otvárania, protipožiarne prevedenie).

Systémy XINNIX ponúkame v produktovych radách X40, X45, X1, X2 40, X2 45, X40 RF, pričom každý produkt je nižšie špecifikovaný.

Prednosti systému skrytých zárubní XINNIX:

  • otváranie von aj do vnútra steny
  • na murované aj sadrokartónové steny
  • lubovoľná hrúbka steny
  • dverné krídla s hrúbkou 40 mm, 45mm, 50mm
  • 3D nadstaviteľné závesy
  • zámok s magnetickou strelkou
  • tesnenie pre tiché zatváranie
  • kvalitné dverné kovanie

Pre viac informácií a cenovú ponuku nás neváhajte kedykoľvek osloviť.