Skryté zárubne

Vnútorné vybavenie 

Vnútorné vybavenie vstavaných skríň a šatníkov

Vnútorné vybavenie vstavaných skríň a šatníkov zohrávajú dôležitú úlohu. Ich pomocou je v skriniach poriadok, všetko prehľadne uložené na svojom mieste. V súčasnosti okrem políc a vešiakov existujú aj rôzne úložné systémy na umiestnenie odevov či doplnkov. Je len a len na Vás, aké si vyberiete.

Základom vnútorného vybavenia sú vešiaky a police. Vešanie je možné rozdeliť na dlhé a krátke, kde dlhé je určené na kabáty, šaty, ale aj pánske nohavice. Výška by mala byť minimálne 120 cm. Krátke vešanie je vhodné na všetky druhy vrchných odevov. Ich výška by sa mala pohybovať medzi 80 až 100 cm.

Police sú ďalším dôležitým prvkom vnútorného vybavenia vstavaných skríň a šatníkov. Je vhodné si rozmyslieť, do akej výšky budete oblečenie ukladať. Štandardná výška predstavuje okolo 25 až 30 cm. V prípade ak plánujete odkladať v skriniach aj krabice so sezónnymi doplnkami, či s inými vecami, je vhodné police tomu prispôsobiť a spraviť ich vyššie.

Obľúbenými sú zásuvky alebo jednoduchšie riešenie v podobe drôtených košov. Sú praktickými doplnkami skríň vhodnými na uloženie spodného prádla či menších kusov odevov a doplnkov. Na maximálne praktickú organizáciu skrine ponúkame aj špeciálne komponenty ako je výsuvný vešiak určený na nohavice alebo kravaty, špeciálne držiaky na topánky, vnútorné LED osvetlenia, sklopné vešiaky, držiaky na žehličku alebo vysávač.

V prípade, ak Vám to priestor nedovoľuje a hĺbka skríň je menšia ako štandardných 60 cm, odporúčame využiť výhody výsuvného vešiaka.

Výsuvné drôtené koše

Výsuvné drôtené koše sú obľúbeným vnútorným vybavením vstavaných skríň a šatníkov.  Sú vhodné na uloženie spodného prádla, ponožiek, či iných menších odevov a doplnkov. Výhodou výsuvných košov je, že si ich kedykoľvek vieme vytiahnuť a máme celý obsah pred sebou.

Ponúkame nasledovné typy výsuvov:

–      roľničkové výsuvy
–      ložiskové plnovýsuvy
–      ložiskové plnovýsuvy s tlmením a doťahom

Sklopné šatníkové tyče

Sklopné šatníkové tyče sú vhodné do skríň s veľkou výškou. Pomáhajú efektívne využiť horný priestor v šatníku, na ktorý by sme nedočiahli. 

Ďalšie vybavenie do vstavanej skrine alebo šatníka

      bočný výsuvný vešiak na nohavice, na kravaty, na opasky
      výsuvný vešiak  na nohavice alebo sukne
      drôtený výklopný kôš na prádlo
–      výsuvný botník