Skryté zárubne

Vinylové podlahy Wineo 

logo-wineoVinylové podlahy Wineo

Vinylové podlahy WINEO sú dokonalou alternatívou k dreveným parketám, keďže za priaznivú cenu dokážu imitovať dizajn prírodného dreva. Sú vhodné do každej domácnosti, ale aj veľkých administratívnych a športových priestorov. K ich veľkým výhodám patrí okrem odolnosti aj veľmi jednoduchá údržba. Stačí povysávať, alebo pozametať a vytrieť vlhkou handrou.

Vinylové podlahy WINEO majú množstvo výhod v porovnaní s drevenými parketami. Sú najvhodnejšie spomedzi všetkých podlahových krytín na podlahové vykurovanie, keďže majú najnižší tepelný odpor. Dokážu teda najlepšie viesť teplo a sú ideálne do priestorov s podlahovým vykurovaním. Ďaľšou super vlastnosťou je ich odolnosť proti vode a vlhkosti. Tým, že je vinylová podlaha WINEO vyrobená zo syntetického materiálu, tak absolúlne nereaguje na zmenu vlhkosti. Ak sa napríklad stane, že sa miestnosť vytopí, vinylovú podlahu, ktorá je riadne nalepená na cementovom alebo sádrovom podklade, to nepoškodí. Jednoducho sa utrie a vysuší. Treťou veľkou výhodou vinylových podláh je ich ľahká a jednoduchá výmena, vymení sa totiž len poškodená lamela. Vinylový dielec sa nareže nožom, vytrhne sa z podlahy a nová lamela sa vlepí na jeho miesto.

Vinylové podlahy WINEO sú charakteristické nasledovnými vlastnosťami:

  1.   sú vysokoodolné voči vode
  2.   sú odolné voči chemickým prípravkom a prostriedkom
  3.   príjemné na dotyk a chodenie
  4.   cenovo prístupné v porovnaní s prírodným drevom
  5.   vhodné pre alergikov
  6.   v ponuke je veľké množstvo dekorov

Vinylové podlahy WINEO predstavujú exkluzívnu alternatívu pre váš interiér. Zaručujú výnimočnú pružnosť, odolnosť lamiel a širokú škálu luxusných dekorov. Tieto PVC podlahy nemeckej výroby sú nadčasovým riešením, spolu s ich ideálnymi vlastnosťami ako vysoká odolnosť a ľahká údržba. Ak potrebujete kvalitné a odolné vinylové podlahy s modernými dekormi, ste u nás na správnej adrese.