Skryté zárubne

Vinylové podlahy Krono Original 

logo-kronoVinylové podlahy Krono Original

Vinylové podlahy Krono Original patria medzi najkvalitnejšie produkty z oblasti vynilových podlahových krytín.

Hlavnými charakteristikami sú:

      ekologickosť

      antistatická vlastnosť

      patentovaný spoj CLICK

      odolnosť voči poškrabaniu a inému mechanickému poškodeniu

      vhodné aj pre podlahové kúrenie

      odolné voči vode (použiteľné v kuchyniach aj kúpeľniach)

Vinylové podlahy Krono Original sú dizajnovo porovnateľné s prírodnými drevenými parketami, avšak s vylepšenými vlastnosťami. Neustále inovácie a vývoj prispievajú k tomu, že vám dokážeme ponúknuť produkt na vysokej úrovni High-Tech. To značí odolnešie vlastnosti voči oderu ale aj väčšiu robustnosť a pevnosť a 100%-nú vodotesnosť.

KronoXonic predstavuje novú, revolučnú generáciu vinylových podláh, ktoré sú dokonalou kombináciou výhod syntetického materiálu a dizajnu a estetiky parketovej drevenej podlahy. Dokonalý produkt je teda zaručený krásnym prírodným vzhľadom s najvyššou triedou odolnosti voči oderu. Ide o jedinečný výrobok svojho druhu v kategórii vinylových podláh, pretože ako jediný je vhodný na komerčné účely, do vstupných hál, do kuchýň a kúpeľní. Okrem odolnosti voči maximálnemu zaťažovaniu je aj na 100% vodotesný. Nachádza sa v triede Utilization Class 34.

Technologické zloženie vinylových podláh Krono

Jadro podlahy je tvorené tvrdým panelom umožňujúcim jednoduchú a rýchlu pokládku. Ak k tomu pridáte patentovaný systém CLICK, dostanete výbornú stabilitu produktu. Do štruktúry krytín sa nepridávajú žiadne zmäkčovače ani toxíny, čiže sú ekologicky nezávadné a nedochádza časom k zmene kvality materiálov. Sú objemovo aj tvarovo stabilné, ich kvalita sa nemení ani vplyvom podmienok prostredia ako je teplo, UV žiarenie, chlad a podobne. Sú zvukovo odizolované vďaka špeciálnej podložke.

Podlaha digitálnej tlače

Najnovšie technológie digitálnej tlače umožňujú tlač dokonalých imitácií v rozlíšení až 700 dpi. Vzhľad vinylových podláh Krono je esteticky atraktívny, s neuveriteľne autentickými imitáciami. Pri realizácii sa používa digitálna HD tlač s priamym transferom na dosky a to vo dvoch kompozitných vrstvách bez pórov. Voľným okom je táto imitácia nerozoznateľná od prírodného dreva.

Významnou charakteristikou podláh Krono je aj neopakujúci sa vzor, ktorý častokrát pôsobí lacným a umelým dojmom. V tomto prípade je plocha 15 m2 bez známok opakovania, je teda vhodná aj pre väčšie plochy aj na komerčné použitia.

Vinylová podlaha Krono je jedinečnou voľbou pre náročných zákazníkov, ktorý hľadajú kombináciu dokonalého dizajnu dekorov a maximálnej odolnosti materiálu.