Skryté zárubne

Vinylové podlahy Gerflor 

Vinylové podlahy Gerflor

Vinylové podlahy GERFLOR predstavujú podlahovú krytinu s maximálnou komfortnosťou. Na to, aby sa tento komfort dosiahol, sa výrobcovia usilovali o dosiahnutie vlastností ako redukcia hluku, dobrá akumulácia tepla, jednoduchá údržba, odolnosť a trvácnosť podláh, a príjemný pocit na dotyk pri chôdzi.

Vinylové podlahy GERFLOR majú zosilnenú textilnú podložku a taktiež špeciálnu povrchovú úpravu ako záruku odolnosti a trvácnosti. Unikátna patentovaná technológia na textilnú podložku GERFLOR je zárukou na vyrovnanie drobných nerovností podkladového betónu.

Vinylové podlahy GERFLOR ponúkajú širokú paletu dekorov a sú vhodné do domácností s intenzívnou prevádzkou. Možno ich použiť aj do administratívnych či komerčných priestorov s miernou záťažou. Vysoká kvalita podláh je výsledkom 15 ročnej záruky. Špeciálna povrchová úprava Pure Clean pomáha zabrániť škodlivým efektom znečistenia a vďaka nej je vzhľad atraktívny ako dokonalá imitácia drevených podláh.

K hlavným výhodám vinylových podláh GERFLOR patrí:

      jednoduchá montáž

      príjemná pri chôdzi

      nie je nutné lepenie

      teplota podlahy

      redukuje nerovnosti podkladov

      najlepší akustický výsledok spomedzi vinylových podláh

Čistenie a údržba vinylových podláh GERFLOR sú nenáročné. Nečistoty stačí odstrániť vysávačom alebo zmetákom a potom vytrieť vlhkým mopom s neutrálnym čistiacim prostriedkom. Na ich údržbu nie je nutné používať špeciálne čistiace prostriedky.

Pokládka vinylových podláh GERFLOR je jednoduchá. Pri iných vinylových podlahách vzniká pri pokládkach problém s nerovným podkladom, pretože sú vysoko citlivé na kvalitu podkladov. Majú totiž schopnosť kopírovať nerovnosti na svoj vlastný povrch, na ktorom sa po čase začnú taktiež objavovať. Vinylové podlahy GERFLOR sú schopné tieto nerovnosti vyrovnať vďaka zosilnenej textilnej podložke.