Skryté zárubne

Vinylové podlahy Floor experts 

Vinylové podlahy Floor experts

Vinylové podlahy FLOOR EXPERTS predstavujú ideálne riešenie do moderných domácností. Označujú sa častokrát aj ako vinylové podlahy na doskách alebo LTV (luxury vinyl tile). S postupom času získavajú na svojej popularite a to hlavne vďaka svojim ideálnym vlastnostiam.

Vinylové podlahy FLOOR EXPERTS sú technologicky ukončeným produktom, ktorý je ideálny pre dnešný uponáhľaný štýl života. Sú veľmi odolné voči mechanickému poškodeniu a navyše ich údržba je veľmi jednoduchá. Tieto dva aspekty sú veľmi dôležitým faktorom pri výbere tej ideálnej podlahy do vášho interiéru. Vzhľad vinylových podláh FLOOR EXPERT je veľmi atraktívny, ich dizajn je dokonalou imitáciou štruktúry aj farby dreva ale aj kameňa alebo keramickej dlažby.

Môžeme ich teda charakterizovať nasledovnými vlastnosťami:

  1.    vysoká odolnosť
  2.   jednoduchá údržba
  3.   dokonalý dizajn

Ak k nim pridáme ešte cenovú dostupnosť, vznikne nám ideálny produkt. Špeciálnym produktom vrámci vinylových podláh FLOOR EXPERT sú podlahy Hydrocork, ktoré kombinujú výhody “teplého” korkového jadra s vysoko odolným vinylovým povrchom.

Vinylová podlaha FLOOR EXPERT (LVT) je príjemnou, atraktívnou a nenáročnou možnosťou do každého moderného interiéru.

Vinylové podlahy FLOOR EXPERTS ponúkajú dve kategórie podláh a to radu WINFLEX a radu WICANDERS.

Vinylové podlahy WINFLEX sú charakteristické dvoma dôležitými vlastnosťami a to je dokonalý dizajn a trvácnosť. Predstavujú podlahy ideálne do každého interiéru vďaka maximálnej odolnosti a trvácnosti a súčasne atraktívnou formou, vzhľadom a textúrou. Táto rada sa sústreďuje hlavne na drevené dekory, ktoré ponúka v početných modeloch. Vinylové podlahy WINFLEX sú dokonalou kombináciou najnovších technologických výsledkov, atraktívnych imitácií vzhľadu a textúry dreva a taktiež povrchovou úpravou, ktorá zaručí odolnosť a trvácnosť podlahy.

Vinylové podlahy WINCANDERS sú zhotovené z 3 mm-ového korkového jadra s vinylovou povrchovou vrstvou. Okrem toho, že sú vinylové podlahy WINCANDRES trvácne, odolné a ľahko udržiavateľné, maximálne uržiavajú teplo vďaka korkovej vrstve.