Skryté zárubne

Vchodové dvere a okná 

Naša spoločnosť ponúka svojim zákazníkom okná a vchodovej dvere najvyššej kvality značky TEurookna. Vďaka precíznej výrobe spĺňajú náročné požiadavky na izoláciu, či už tepelnú, alebo zvukovú, majú vysokú bezpečnosť a elegantný dizajn. Povrchová úprava je vykonaná na robotickej lakovacej linke za použitia niekoľkofázoveho brúsenia materiálu. Povrch okien, ako aj dverí je týmto dokonalý.

Vchodové dvere skladom:

V našom portfóliu nájdete eurookná, drevohliníkové okná, ako aj okná pre pasívne a nízkoenergetické domy. Okrem toho v našom portfóliu sa nachádzajú aj balkónové a terasové a skladacie dvere, ako aj mnoho ďalšieho.

Drevené okná sú charakteristické skvelými izolačnými vlastnosťami a majú vysokú životnosť. Pri ich výrobe sú použité materiály ako smerk, borovica, dub, alebo meranti.

Eurookná z našej ponuky sú vysoko funkčné s elegantným dizajnom. Ich výplň pozostáva z izolačného skl, kovanými vrstvami, kde vnútorné priestory sú plnené plynom.

Drevoholiníkové okná patria medzi najvyššiu radu v ponuke na trhu. Majú maximálnu kvalitu a sú chránené plášťom z hliníka.
Na jeho povrchovú úpravu sa poskytuje záruka pätnásť rokov.


Viac informácií nájdete na http://www.tpeurookna.cz/.

Dvere Setto

Pre našich zákazníkov ponúkame aj kvalitné exteriérové dvere značky Setto. Prezrite si najnovší katalóg vysoko kvalitných dverí tohto výrobcu.