Skryté zárubne

Údržba laminátovej podlahy 

Údržba laminátovej podlahy

Údržba laminátovej podlahy Krono Original® prakticky sa ani nevyskytuje, pretože veľa  vydržia a odolávajú zaťaženiu bežného dňa. Oder a opotrebovanie sa prakticky nevyskytujú.

Škvrny

Pri vašej laminátovej podlahe môžete zostať vždy pokojný. údržba laminátovej podlahyAj chúlostivé znečistenia od červeného vína , oleja, marmelády alebo od laku na nechty je možné veľmi ľahko odstrániť vlhkou utierkou.

Odtlačky a škrabance

Na laminátovej podlahe Krono Original® nezanecháva odtlačky ani ťažký nábytok. Aby sa zabránilo poškodeniu laminátovej podlahy, nemá sa nábytok posúvať po podlahe, ale je potrebné ho pri premiestňovaní nadvihnúť. Tomu, kto rád svoju stoličku posúva a chce chrániť svoju podlahu, odporúčame nalepiť na nohy stoličky ochranné podložky. Pri kancelárskych stoličkách je podľa normy DIN 68131 [označenie W] odporúčané použitie mäkkých koliesok.

Citlivosť na svetlo

Laminátové podlahy Krono Original® sú odolné voči svetlu podľa úrovne 6, odpovedajúcej norme EN 13229 a to pre Vás znamená, že farba vašej podlahy Krono Original® zostane nezmenená. V tom sú ostatné parketové podlahy na neporovnanie, tie postupom času tmavnú.