Dvere so zárubňou Magnet

Nové produkty


Terasové dosky 

Terasové dosky

terasové dosky, terasové podlahy, podlaha na terasuTerasové dosky môžu byť aj dizajnovým prvkom. Predstavte si slnečné ráno, pred vami rozvoniava káva a vy sa kocháte výhľadom do záhrady. Ste vonku a predsa na vás nepáli slnko, iba bosé nohy v papučiach vám ovieva vetrík. Alebo po práci relaxujete v hojdacej sieti a pred vami je večer strávený s rodinou a priateľmi pri pohári vína či grilovaní. Je stvorená na relax aj zábavu – terasa. Prirodzené spojenie medzi domom a záhradou, luxusný bonus k bývaniu v byte. Miesto, kde si v pohodlnom ležadle s knihou v ruke môžete vychutnať letný večer, kým okolo šumí dážď.

Ideálne miesto pre terasu je južná – slnečná strana. K dokonalému komfortu nesmie chýbať možnosť vytvoriť si tieň – markízou, slnečníkom či pergolou. Zastrešená terasa vám umožní využívať ju i v daždivé dni. Pohodlný záhradný nábytok, kvety a dekorácie z nej urobia výnimočný priestor určený na trávenie voľného času.

Terasové dosky sú v súčasnosti obľúbeným riešením klasického a moderného designu. Konštrukčné systémy terasových dosiek tvoria jemne a hlboko drážkované profily. Hlboké drážky a ich tvar je zhotovený tak, aby bolo minimalizované nebezpečenstvo šmyku pri bazénoch, a tiež aby sa dobre čistili. Jemné drážky sa používajú s úspechom tam, kde je na terase rozmiestnený záhradný nábytok.

Naše terasové dosky vám spríjemnia posedenie na záhrade, urobia bezpečnejším okolie bazéna a sú vhodné aj na letné terasy reštaurácií, barov či kaviarní.

Nájdete u nás terasové dosky od výrobcu DLH.

  • iDECK (upevňované skrutkami),
  • iCLIP (upevňované skrytým spojom) a kompozitné dosky,
  • iDECK (kombinácia dreva a polymérov).

Viac informácií o terasových doskách ako aj ceny vám rád podá náš špecialista cez podlahy.