Skryté zárubne

Terasové dosky 

Terasové dosky

terasové dosky, terasové podlahy, podlaha na terasuTerasové dosky môžu byť aj dizajnovým prvkom. Predstavte si slnečné ráno, pred vami rozvoniava káva a vy sa kocháte výhľadom do záhrady. Ste vonku a predsa na vás nepáli slnko, iba bosé nohy v papučiach vám ovieva vetrík. Alebo po práci relaxujete v hojdacej sieti a pred vami je večer strávený s rodinou a priateľmi pri pohári vína či grilovaní. Je stvorená na relax aj zábavu – terasa. Prirodzené spojenie medzi domom a záhradou, luxusný bonus k bývaniu v byte. Miesto, kde si v pohodlnom ležadle s knihou v ruke môžete vychutnať letný večer, kým okolo šumí dážď.

Ideálne miesto pre terasu je južná – slnečná strana. K dokonalému komfortu nesmie chýbať možnosť vytvoriť si tieň – markízou, slnečníkom či pergolou. Zastrešená terasa vám umožní využívať ju i v daždivé dni. Pohodlný záhradný nábytok, kvety a dekorácie z nej urobia výnimočný priestor určený na trávenie voľného času.

Terasové dosky sú v súčasnosti obľúbeným riešením klasického a moderného designu. Konštrukčné systémy terasových dosiek tvoria jemne a hlboko drážkované profily. Hlboké drážky a ich tvar je zhotovený tak, aby bolo minimalizované nebezpečenstvo šmyku pri bazénoch, a tiež aby sa dobre čistili. Jemné drážky sa používajú s úspechom tam, kde je na terase rozmiestnený záhradný nábytok.

Naše terasové dosky vám spríjemnia posedenie na záhrade, urobia bezpečnejším okolie bazéna a sú vhodné aj na letné terasy reštaurácií, barov či kaviarní.

Nájdete u nás terasové dosky od výrobcu DLH.

  • iDECK (upevňované skrutkami),
  • iCLIP (upevňované skrytým spojom) a kompozitné dosky,
  • iDECK (kombinácia dreva a polymérov).

Viac informácií o terasových doskách ako aj ceny vám rád podá náš špecialista cez podlahy.