Skryté zárubne

Terasové dosky DLH 

Terasové dosky DLH

Terasové dosky DLH sú kvalitným dreveným produktom na každú modernú terasu. Svojím dizajnom vytvárajú dokonalý pocit tepla a krásnej štruktúry dreva. Vneste si aj Vy kus prírodnej krásy na Vašu terasu a vytvorte si ideálne miesto pre relax a oddych vo vlastnom prostredí a na čerstvom vzduchu.

Terasové dosky DLH sú v ponuke vo viacerých alternatívach masívneho dreva, od čoho závisí ich cena, taktiež máte na výber rôzne rozmery terasových profilov. Široký výber materiálu vám zaručí tú pravú ponuku pre vás, presne podľa vašich finančných možností a rozpočtu. Okrem materiálu a rozmerov vám ponúkame aj rôzne farebné škály drevených terasových dosiek.

Terasové dosky DLH v prevedení exotického dreva sú dokonalým riešením, nielen z hľadiska dizajnu a vzhľadu ale aj z hľadiska jeho vlastností ako je vysoká hustota, vysoká odolnosť. Taktiež je charakteristické svojou tvrdosťou. Odolnosť exotického dreva je vysoká voči mechanickému poškodeniu, ale aj voči vplyvom počasia, či biologickému rozkladu. V ponuke nájdete aj iné druhy dreva, všetky sú svojimi vlastnosťami vhodné do vonkajšieho prostredia, sú stabilné, odolné a s vysokou hustotou a tvrdosťou.

Medzi cenovou najprístupnejšie druhy terasových dosiek sú dosky vyrobené zo sibírskeho smrekovca. Svojím dizajnom je porovnateľný s exotickým drevom. Ide o 100%-ný výrobok z dreva s odhadovanou životnosťou 15 rokov.

Značka DLH je maximálne ohľaduplná k životnému prostrediu, ako člen dánskej korporácie DLH Group A/S sa sústreďuje na ochranu lesov, šetrnému lesnému hospodárstvu.

Konštrukčné systémy sú tvorené jemne a hlboko drážkovanými profilmi, ktoré majú špeciálny protišmykový povrch tak, aby sa minimalizovalo riziko pošmyknutia pri bazénoch. Profily sú prispôsobené aj na jednoduché čistenie.