Skryté zárubne

Stavebné púzdra 

Stavebné púzdra

Stavebné púzdra sú nadčasovým riešením otvárania posuvných dverí. Ide o elegantnú možnosť, pri ktorej ušetríte miesto, pretože v prípade otvorených dverí vám krídlo nezavadzia, ale je ukryté vo vnútri púzdra. Stavebné púzdro je vlastne náhradou za časť murovanej alebo sadrokartónovej priečky. Ďaľšou výhodou je, že nepotrebujete prah, čiže prechod pri týchto posuvných dverách je bezbariérový. Stavebné púzdra sa využívajú pre jednokrídlové, ale aj dvojkrídlové dvere ľubovoľnej šírky a výšky, sú vhodné pre drevené, presklené aj celoskrenené dvere.

Stavebné púzdra ponúkajú elegantné riešenie pre váš interiér a taktiež podstatnú úsporu priestoru. Chod posuvných dverí spoľahlivo funguje vďaka kvalitnému systému púzdra. Výhodou je tiež jednoduchá montáž v krátkej lehote. Tým, že sú dvere ukryté akoby v priečke, môžete stenu ľubovoľne využiť na obrazy či iné dekorácie. Pri rozhodovaní aký typ púzdra zvoliť, je základom druh priečky, to znamená, či sa púzdro umiestni do murovanej alebo sadrokartónovej priečky. Už pri murovaní či osádzaní sadrokartónu je dôležité myslieť na to, aký typ púzdra sa osadí, aká bude veľkosť otvoru a prechodná šírka.

Výhody stavebného púzdra:

      viac priestoru pre vás

      priestor je voľný

      elegantné riešenie do každého interiéru

Systém posuvných dverí do stavebného púzdra nie je len odpoveďou na príliš málo priestoru, ale je aj nadčasovým dizajnovým riešením. Máte možnosť uzavrieť týmto spôsobom aj malý priestor, prípadne si prepojiť dve miestnosti.

Systém stavebných púzdier je robustný, tak aby vydržal silný vertikálny aj horizontálny tlak. Vďaka špeciálnej vyberateľnej koľajnici je možné púzdro kedykoľvek prekontrolovať prípadne nainštalovať doplnkové príslušenstvo. Stavebné púzdra sú navrhnuté tak, aby ich montáž bola rýchla a jednoduchá, bez zbytočných komplikácií a zložitých systémov.