Skryté zárubne

Spálne Texpol 

Ponúkame kvalitný spálňový program Texpol – postele, komodyskrinenočné stolíkylatové a lamelové rošty, širokú ponuku zdravotných matracov. Nábytok je vyrábaný z masívneho dreva buk alebo dub. Pri buku je možnosť morenia a dá sa vyberať zo 7 farebných prevedení.

Posteľ je základom kvalitného spánku

Na posteli sa neoplatí šetriť, pretože každý kompromis sa skôr, alebo neskôr vráti v podobe malých či veľkých ťažkostí, ktoré sa neblaho premietnu do zdravia, kondície i celkovej spokojnosti s bývaním. Myslieť by ste mali aj na to, že potrebujete minimálne 80 až 100 cm široký priestor pre pohodlný a ničím nerušený spánok.

Príliš krátky rám postele je na škodu

Vôbec prvým krokom nákupu postele je výber jej rámu, ten vás nesmie nijako obmedzovať. Je preto úplne nežiaduce, aby vás pri ležaní niekde tlačil a bol voči výške a ďalším rozmerom tela príliš krátky, alebo úzky.

TIP: Minimálnu dĺžku postele možno vypočítať úplne jednoducho – pripočítať k výške osoby aspoň 25 cm.

Aby bol spánok výdatný, musí byť posteľ oporou a kvalitným zázemím pre regeneráciu organizmu. Konkrétnejšie to znamená venovať veľkú pozornosť rámu, roštu a matracu, čo sú súčasti priamo sa podieľajúce na tom, ako sa v posteli bude spať.

Ako je už vyššie spomenuté, spálňový program Texpol sa vyrába z bukového, alebo dubového masívneho dreva. Povrchová úprava môže byť len prírodne lakovaná, alebo morená v prípade buku.

Bez roštu sa posteľ nezaobíde

Na rošt niektorí ľudia zabúdajú, aj keď tým obmedzujú funkčnosť postele a zbytočne znižujú životnosť matraca. Rošt rozkladá záťaž a umožňuje matracu “dýchať”, aby sa čo najviac znížilo riziko výskytu pliesní a roztočov. Lamely roštu musia byť pružné a malo by ich byť najmenej 28.

Akcia na program Texpol

Viac informácií nájdete v priloženom súbore.

akcia posteľ Nela

Posteľ Nela

masívna posteľ buk

rozmery: 160/180 x 200 cm

výška čela: 75 cm

výška po hornú hranu bočnice: 40 cm

 

 

akcia matrac tamara

Matrac Tamara

komfortný sendvičový 5-zónový obojstranný matrac zložený z troch vrstiev PUR peny o rôznej tuhosti

relaxačný vankúš v hodnote 17,50 eur zdarma

 

Kompletnú ponuku nájdete v priloženom letáku nájdete v akciovom letáku.