Skryté zárubne

Skryté zárubne 

Skryté zárubne

Skryté zárubne sú súčasťou moderných interiérov a spolu s dverami vytvárajú dokonalú čistú líniu. Predstavujú neviditeľnú časť steny alebo priečky a to buď sadrokartónovej alebo murovanej.

  1.    Zárubne tohto typu sú kompatibilné s otočnými ale aj posuvnými dverami.
  2.   Predstavujú produkt s dostupnou cenou.
  3.   Umožňujú vyniknúť dizajnu dverí.
  4.   Sú vhodné do každej domácnosti.
  5.   Podporujú moderný čistý dizajn.
  6.   Dvere so stenou sú vďaka skrytým zárubniam v jednej čistej línii.

Hlavnými charakteristikami skrytých zárubní je jednoduchosť a čistota. Jedinečné dizajnové riešenie prináša do interiéru nadčasovú eleganciu, ktorá sa dosiahne splynutím steny a dverí v jednu líniu. Montáž a osadenie nie sú zložitým aktom, hliníkové zárubne sú spoľahlivou alternatívou pri častom používaní dverí.

Skryté zárubne sú čoraz obľúbenejšie u architektov, projektantov ale aj samotných zákazníkov. Minimalistický nadčasový štýl jednoducho “pasuje” do každej domácnosti, a celkový dojem dverí nie je narúšaný ako je to pri priznaných zárubniach. Tie majú častokrát za následok, že interiérové dvere pôsobia až príliš robustne. Vďaka skrytým zárubniam môže dizajn dverí vyniknúť v celej svojej kráse a interiér sa dokáže dotvoriť okolo dverí napríklad tapetou či obkladom až priamo k otvoru. Sú zabudované do steny a skryté pod omietkou tak, že ich nie je vôbec vidieť. Špeciálna hliníková zliatina ponúka možnosť náteru zárubne rovnakou interiérovou farbou ako steny naokolo a tým dosiahnutie dokonalej integrity. U nás nájdete skryté zárubne za skvelé ceny.

V moderných interiéroch sú dôležité čisté línie a dizajn, pri ktorých sa nechávajú vyniknúť podstatné veci a množstvo detailov sa eliminuje. Tento trend platí aj pri skrytých zárubniach, ktoré nechávajú vyniknúť práve samotné dvere splývajúce v jednu čistú líniu spolu so stenou.