Skryté zárubne

Schody 

Schody ožívajú deň čo deň, pri každodennom chodení hore a dole, deťmi, starými rodičmi, návštevami. Všetci im musia slepo dôverovať, musia zodpovedať štýlu domu, musia byť bezpečné. To je dôvod, aby ste im pri ich výbere venovali čo najväčšiu pozornosť a zverili sa do rúk odborníkov.

schodyMy ako profesionáli s dlhoročnou praxou pamätáme nie len na dôležité veci ale aj na detaily pri ich navrhovaní a výrobe. Kladieme dôraz na rozhovor s vami, pri ktorom sa identifikuje váš štýl a vkus.

Nasleduje obhliadka priestoru, umiestnenia, atribúty okolia a podobne. Na základe vstupných informácií vám vieme ponúknuť na výber vhodný schodišťový systém.

Schodisko navrhneme a zhotovíme podľa vašej predstavy v štýle, materiály, farebnosti, ale aj cenovej náročnosti.

Vy si vyberáte v prvom rade typ schodištia:

  • točité,
  • obkladové,
  • bočnicové,
  • kotviace,
  • segmentové,

ako aj jeho materiálové prevedenie drevo, kov, sklo, nerez a iné.

Viete o tom, že vaše schody môžu mať rovnakú povrchovú úpravu ako vaše interiérové dvere, či vstavné skrine a nábytok? Navštívte našu vzorkovú predajňu a presvedčte sa na vlastné oči.

Pri výbere schodiska, je potrebné brať do úvahy najmä veľkosť priestoru, kde budete mať schodište umiestnené. Nedoporučujeme napríklad vyberať mohutné prvky do malého priestoru schodiska.

Prevedenie by malo zároveň brať ohľad aj na súčasti interiéru – podlahy, zárubne, dvere, mobiliár a podobne, s čím vám samozrejme pomôžeme. Pri určovaní farebného prevedenie treba brať do úvahy množstvo denného svetla, ktoré dopadá do tohto priestoru.

Ďalej sa venujeme dôležitým parametrom ako sú:

  • výška a hĺbka stupňa,
  • sklon schodiskového ramena,
  • a pod.

Tieto fakty sú dôležité pre pohodlnosť – kvalitu chôdze. V súčinnosti s tým ďalej navrhujeme zábradlie, madlo, tak aby bola bezpečnosť a pohodlnosť v kontexte s eleganciou čo najväčšia.

Zavolajte nám a dohodnite si stretnutie s naším architektom, ktorý vám bezplatne vypracuje cenovú ponuku na vaše schodisko.