Skryté zárubne

OKZ zárubne 

OKZ zárubne (obklad kovovej zárubne) sú častým riešením pri rekonštrukciách. Ak už ste majiteľom pôvodnej kovovej zárubne a túžite po modernom vynovenom interiéri, obklad kovovej zárubne je možnosťou práve pre Vás. Staré kovové zárubne, či už staré, pôvodné alebo tie klasické panelákové je možné obložiť špeciálnou obložkovou zárubňou OKZ. Veľkou výhodou tohto riešenia je, že nie je nutné staré zárubne vybúrať, teda nie sú nutné žiadne veľké stavebné zásahy a úpravy.

OKZ – obklad kovovej zárubne je možné zrealizovať za veľmi krátky čas. Je možné ich dodať pre rôzne typy dverí – otočné aj posuvné.

Drevený obklad na starú kovovú zárubňu OKZ predstavuje moderné riešenie pre každú domácnosť. Ide o “čisté” riešenie bez nutnosti búrania, sekania a iných stavebných prác. Systém obkladu kovových zárubní OKZ je využiteľný pre všetky štandardné typy kovových zárubní. Je originálnym riešením pre osadenie dreveného krídla na už existujúcu zárubňu bez búrania či demontáže. OKZ zárubne umožňujú zachovanie pôvodnej šírky dvier, šírka prechodu zárubne sa zmenší len o 3 cm. Zárubne sa vyrábajú v tých istých dekoroch, ako dvere, ktoré ponúkame. Takže tu vzniká možnosť pre každého vybrať si dvere a obklad na pôvodné zárubne podľa vlastných predstáv. Nové OKZ zárubne majú moderný a exkluzívny dizajn, vnesú do interiéru novú atmosféru.

OKZ zárubne sú vhodnou alternatívou nielen pri rekonštrukciách ale aj v prípadoch, kedy je búranie kovovej zárubne vylúčené napríklad z dôvodu statiky, alebo z inej závažnej príčiny. Ide o jednoduché riešenie bez prachu a búrania, pri ktorom nedochádza k poškodeniu stien, či inak zrekonštruovaného interiéru.