Skryté zárubne

Moderné kuchyne 

Moderné kuchynské linky

Moderné kuchynské linky sa od klasických odlišujú hlavne citlivejším poňatím tvarov, materiálov i detailov. Funkčnosť, bez ohľadu na tvar je pre ňu samozrejmosťou, to ale dnes už nestačí. Prím hrá kvalitné spracovanie, použité vycibrené materiály a predovšetkým chytré dispozičné riešenie. Základom moderného dizajnu kuchyne sú priame, čisté línie.

Prepojenie kuchyne s obývacou izbou je dnes veľmi časté, práve preto sú na moderné kuchyne kladené vysoké estetické nároky, ktoré spolu s premyslenou funkčnosťou predstavujú priestor pre efektívnu a príjemnú prácu a zároveň elegantnú súčasť domácnosti.

moderné kuchynské linky

Moderné kuchynské linky disponujú optimálne umiestneným drezom s dostatočným odkvapovým priestorom, vhodne rozmiestnenými elektrickými zásuvkami, skrytým umelým osvetlením a dostatočným manipulačným priestorom.

Menej je často viac, to platí pre moderné kuchyne, bez ohľadu na to, či zvolíte klasickú bielu, elegantnú čiernu, niektorú z módnych farieb alebo štýlový drevený dizajn, vždy bude u modernej kuchyne na prvom mieste funkčnosť a čisté prevedenie.

Uplatňujú sa materiály – sklo, nerez, oceľ, ale aj verné imitácie kameňa, obľúbené sú drevené, dyhované, laminované a hlavne hladké lakované povrchy.

Pre najnáročnejších zákazníkov.

Od modernej kuchyne môžete očakávať:

  • perfektnú súhru všetkých prvkov,
  • neopozeraný dizajn,
  • exkluzívne materiály,
  • ľahkú údržbu,
  • vysokú odolnosť proti opotrebovaniu,
  • najmodernejšie spôsoby otvárania a kovania.

Neváhajte a navštívte nás, vaša kuchyňa bude navrhnutá tak aby šetrila váš čas pri príprave jedla, priestor pri uskladňovaní potravín a pomôcok na varenie, námahu pri ukladaní, a vyberaní potrebných prístrojov.