Skryté zárubne

Laminované podlahy Wineo 

logo-wineoLaminované podlahy Wineo

Laminované podlahy WINEO predstavujú jedny z najkvalitnejších produktov v tejto skupine. Sú obľúbenou možnosťou v ponuke podlahových krytín, navyše sa zaraďujú medzi cenovo priaznivú alternatívu k dreveným podlahám. K hlavným výhodám laminátových podláh patria vysoká odolnosť materiálu, jednoduchá údržba a veľký výber dekorov imitujúcich štruktúru aj dizajn dreva.

Chcete mať podlahu rovnakú ako drevené parkety, ale zato odolnejšiu a lacnejšiu? Prípadne túžite po podlahe s dekorom dreva do vlhkého prostredia ako je kúpeľka alebo kuchyňa? V tom prípade sú pre vás laminátové podlahy WINEO ako stvorené. Laminát je vysoko odolný materiál, ktorý dokáže imitovať akýkoľvek dekor. Medzi najobľúbenejšie patria imitácie prírodného dreva.

Laminátové podlahy WINEO sú charakteristické nasledovnými vlastnosťami:

  1.   sú vysoko odolné, odolnejšie ako prírodné drevo
  2.   sú viacvrstvové
  3.   veľmi jednoducho sa realizuje pokládka
  4.   je zaručená farebná stálosť materiálu
  5.   sú lacnejšou alternatívou k dreveným parketám

Laminátové podlahy WINEO sú vhodné do interiérov, ktoré sú frekventované, kde sú podlahy namáhané a vyžadujú ľahkú údržbu. Vhodné napríklad pre rodiny s malými deťmi, či domácimi miláčikmi, kde je riziko poškodenia ako poškrabanie, či odretie vyššie. Veľmi ľahko sa udržiavajú, nevyžadujú si špeciálnu starostlivosť ani ošetrovanie lakom či olejom. Technológie výroby umožňujú umiestnenie týchto podlahových krytín do každého  moderného interiéru. V súčasnej zrýchlenej dobe sú vlastnosti laminátových podláh veľmi atraktívne a vysoko oceňované.

Laminátové podlahy WINEO sú svojím dizajnom a vzhľadom takmer nerozoznateľné od prírodných podláh, navyše s vyššou odolnosťou. Sú viacvrstvové, čo má za následok tlmenie zvuku a taktiež sú príjemné na chodenie a dotyk. Na povrchu týchto podláh sa nachádza špeciálna vrstva, ktorá zaručuje ochranu pred poškrabaním alebo iným poškodením.