Skryté zárubne

Laminované podlahy Egger 

logo-eggerLaminované podlahy Egger

Laminátové podlahy EGGER sú vhodným riešením pre každý moderný interiér. Dokážu vdýchnuť do priestoru život a krásu. Laminátové parkety patria medzi obľúbené a často vyhľadávané podlahové krytiny. Svojej obľube sa tešia vďaka dokonalej imitácii prírodného dreva a množstva výhodných vlastostí ako sú odolnosť, či ľahká údržba.

Montáž laminátových podláh EGGER je veľmi jednoduchá, pokládka sa realizuje rýchlo vďaka klikovému systému, pri ktorom jednotlivé parkety do seba zapadajú. Nadpájanie častí je veľmi jednoduché a presné, je možné ich rozobrať a znovu položiť. Konštrukčne sú laminátové parkety tvorené viacerými vrstvami podlahovej krytiny, ktoré sú vyrobené prevažne z drevených materiálov. Povrch je tvorený potlačou, živicou napusteným papierom.

Prečo práve parkety EGGER?

Široká škála ponuky vzorov a farieb laminátových parkiet EGGER je zárukou toho, že si každý zákazník u nás vyberie. V porovnaní s drevenou podlahou sú na porovnateľnej kvalitatívnej úrovni, a podobne je to aj s ich vzhľadom. Na prvý pohľad sú takmer identické, avšak s tým, že parkety EGGER sú cenovo výhodnejšie. Ich vlastnosti sú charakteristické dlhou životnosťou, odolnosťou a stálosťou farieb aj po rokoch.

Svetové moderné trendy sa odzrkadľujú aj pri výrobe týchto podlahových krytín, neustále sa pracuje na ich vývoji, nových dekoroch a vylepšeniach. Dokonalým systémom “klik” tvoria jednoliatu plochu bez toho, aby boli spoje viditeľné. Svojím dizajnom sú vhodné do každého interiéru, dokážu vniesť exkluzivitu a luxus do každého priestoru.

Spomínaná odolnosť materiálu v praxi znamená, že sú vysoko vodeodolné a tiež odolné voči mechanickému poškodeniu ako je napríklad poškriabanie. V porovnaní s drevenými parketami sú laminátové podlahy chladnejšie a hlučnejšie. Avšak tieto fakty sú odzrkadlené aj v cene, ktorá je v porovnaní s drevenou podlahou oveľa nižšia.

Laminátové podlahy EGGER sú ideálnym riešením do každej domácnosti, vo vysokej kvalite, za výhodné ceny, so širokou ponukou dekorov. Patria medzi najlepšie svojho druhu na trhu. Značka EGGER je známa po celej Európe, vyrába svoje produkty až v šestnástich európskych mestách s dôrazom na detailné spracovanie materiálu. V ponuke sú laminátové parkety v rôznych rozmeroch, s hrúbkou od 7 mm až do 10,5 mm. Všeobecne platí, že čím je podlahová krytina hrubšia, tým je odolnejšia.