Skryté zárubne

Laminované podlahy 1Floor 

logo-1floorLaminované podlahy 1Floor

Laminátové podlahy 1FLOOR predstavujú ideálne riešenie do moderných interiérov. Svojimi vlastnosťami konkurujú dreveným parketám, ich dokonalé imitácie zabezpečujú kvalitnú dizajnovú podlahu. Laminátové podlahy 1FLOOR sú vysoko odolné voči oderu a sú vybavené zdokonaleným spojovacím systémom Megalock, pri ktorom sú hrany impregnované špeciálnym voskom Isovaxx. Súčasťou kolekcie 1FLOOR sú dva rady produktov a to rada Premium a rada Original.

Rada Premium je užším formátom s “V” drážkou na všetkých jej štyroch stranách a zahŕňa tri dekory. Jej povrchová úprava je náročnejšia, vzhľad dokonalo imituje reálnu štruktúru dreva. Výroba laminátových podláh 1Floor sa zabezpečuje v Nemecku.

Či už je to rada Premium alebo Original, obidve sú charakteristické vysokou odolnosťou voči oderu. Sú vhodné aj do interiérov, kde sú podlahy silne zaťazované, ale aj do admintistratívnych či komerčných priestorov so strednou záťažou. Sú vhodné aj do domácností s podlahovým kúrením, ich výhodou je jednoduchá údržba a čistenie. Sú odolné aj voči vlhkosti, tá im neuškodí, pretože sú impregnované voskom Isowaxx. Tým pádom podlahy z kolekcie 1FLOOR Premium aj Original môžu byť položené aj v priestoroch ako kuchyňa, do kúpeľky ich však výrobca neodporúča.

Položenie laminátovej podlahy 1FLOOR uľahčuje a urýchľuje vynovený zámkový spoj. Zámkový spoj Megaloc je vylepšený na krátkej strane a umožňuje tak lamely pohodlne a jednoducho ukladať v rade za sebou. To znamená, že sa dielce, čiže lamely spájajú na dlhých stranách a na tých krátkych sa jednoducho zacvaknú z vrchnej strany. Tento systém umožňuje aj prípadné rozobratie podlahy a jej opätovné spojenie.

Rada laminátových podláh 1FLOOR Premium je charakteristická povrchom synchrostructure, ktorý dokonalo imituje a kopíruje kresbu dreveného dekoru.