Skryté zárubne

Laminátové podlahy Parador 

logo-paradorLaminátové podlahy Parador

Laminátové podlahy Parador sú vhodným riešením do moderných interiérov nielen vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu ale aj vďaka vysokej odolnosti a ľahkej údržbe povrchu. Značka Parador je inovátorom vo svete laminátových podláh, ich súčasťou sa stávajú vysoko kvalitné drevá ale pracujú aj s prírodnými materiálmi ako je kameň či betón. Dizajn podláh ide ruka v ruke s novými svetovými trendmi.

Neviete si predstaviť ako bude vaša nová podlaha Parador vo vašom interiéri vyzerať? Použite šikovného pomocníka ROOM DESIGNER a hneď získate jasnú predstavu. https://www.parador.eu/service/room-designer.

Pokládka podláh Parador je veľmi jednoduchá zásluhou systému Automatic Clic. Jeho súčasťou je zámkové spojenie na pozdĺžnych stranách, bočné strany sa jednoducho do seba len zatlačia. Povrch podlahy je chránený proti napučaniu a impregnáciou hrán sa chráni lamela voči vlhkosti.

Dizajn laminátových podláh Parador je jedinečný. Firma investuje značné prostriedky do originálnych dizajnov, inšpirovali sa napríklad poštovými známkami, zinkovými doskami, nepravidelnými šírkami dosiek. V ponuke nájdete laminátovú podlahu  “Orech Angique”, ktorá je charakteristická dekorom 100 rokov starým.

Nové laminátové dekory zahŕňajú eleganciu ale aj vintage štýl. Obľúbenému minimalistickému štýlu imponujú svetlé podlahy ako napríklad “Brest Biely”, “Jaseň Tropic”. Sú vhodné do interiérov s čistými elegantnými prvkami. Nositeľom rustikálneho štýlu vidieckeho charakteru sú dekory s prírodným vzhľadom dreva, s nahrubo brúsenou imitáciou povrchu.  

Laminátové podlahové krytiny Parador predstavujú kombináciu nevšednej originality a inovácií.

Hlavnými výhodami produktov tejto nemeckej značky sú:

      Patentovaný “click” systém, ktorý je doplnený systémom “safe-lock” umožňujúcim rýchlu pokládku. Tá sa realizuje bez použitia lepidla, z čoho plynie výhoda opätovného rozobratia a položenia.

      Detailne vyrobený profil zámku, na základe ktorého pôsobí podlaha jednoliato, bez viditeľných špár

       Všetky hrany dielcov sú naimpregnované tak, aby do nich nevnikla vlhkosť

      Záruka v lehote 5 až 15 rokov

Modelové rady Parador:

      Basic

      Classic

      Edition

      Trendtime

Množstvo dekorov laminátových podláh Parador s jedinečnými vlastnosťami ako sú odolnosť a ľahká údržba robia túto značku výnimočnou. Navštívte nás a presvedčte sa sami.