Dvere so zárubňou Magnet

Laminátové podlahy Balterio 

Laminátové podlahy Balterio

Laminátové podlahy Balterio od belgického výrobcu majú popredné zastúpenie na európskom trhu. Dôkazom je aj ocenenie “Najlepší výrobca laminátových podláh” v roku 2008, ktoré dostal v Anglicku.

Laminátová alebo drevená podlaha?

  • laminátové podlahy absolútne verne napodobňujú prírodný povrch dreva,
  • dokonalá je štruktúra povrchu, priehlbiny a póry, vystúpené letá aj skosené hrany,
  • dokonca aj mat alebo lesk každej lamely je na nerozoznanie od oleja, vosku alebo laku obvyklom na drevených podlahách.

Vďaka inovatívnym technológiám sa nemožné stalo realitou.

laminátové podlahy Balterio

Plávajúce laminátové podlahy Balterio ponúkajú široký výber dekorov v mnohých kolekciách

  • moderné dekory, napr: Magnitude a Infinity,
  • tradičné laminátové dekory v kolekciách Tradition, Authentic Style a Senator,
  • povrch kameňa ponúka Pure Stone.

Samozrejmosťou je veľký výber podlahových líšt, dostanete presne v dekore a farbe podlahy. Pokládka podláh je súčasťou ponuky.

click-xpressCLICK XPRESS ® vysoko účinný a najrýchlejší spojovací systém na svete

Vďaka tomuto systému zámku je pokládka podlahy jednoduchá a veľmi rýchla, skracuje čas pokládky o 25%. Je aplikovateľný aj na pozdĺžnej a krátkej strane lamely! Click-Xpress je prevratný systém použitý pri pokládke laminátových podláh. Tento jedinečný kompaktný systém dovoľuje položiť laminátovú podlahu takmer kedykoľvek a úplne bez použitia lepidla. Zaručuje neprerušený, pevný laminátový povrch, ktorý vydrží roky. Plávajúce podlahy sú tak bezchybne a presne fixované proti pohybu. Okrem toho, laminátová podlaha môže byť opakovane premiestňovaná.

Technológie a dekory laminátových podláh

U kolekcií napodobňuje ručne opracované masívne drevo a štruktúra povrchu nadväzuje presne na seba v každom spoji lamiel. Skosením boku podlahovej lamely vzniká drážka, ktorá má u Balterio viac podôb: V-drážka, mikrodrážka, drážka na dvoch, alebo na štyroch stranách (štvorstranná V-drážka). Vrcholom je nepravidelná V-drážka, napodobňujúci ručné opracovanie.

Vyberte si u nás zo širokej palety dekorov, typov a povrchových úprav podláh Balterio. Váš interiér získa jedinečnosť, ktorá sa neokuká – kúpte si u nás jeden z typov laminátových podláh Balterio!