Skryté zárubne

Kuchyne 

Kuchyne pre každého, kuchyne s barovým pultom

V našej ponuke nájdete kvalitné kuchyne pre každého, konkrétne aj kuchyne s barovým pultom, ktoré sú veľmi obľúbené. Odjakživa platí, že srdcom domova je kuchyňa a pocit, ktorý má vyvolať je radosť. Stelesňuje pôžitok zo života premenený napríklad na potešenie z jedla, zo spoločnosti blízkych a priateľov.

Na kuchyňu súčasnosti sa preto kladú vysoké nároky

  • vždy plánujte dostatok úložného priestoru,
  • moderné kuchyne sa delia do piatich pracovných zón, počítajte s nimi,
  • vyhnite sa dvierkam u spodných skriniek,
  • zásuvky voľte plno výsuvné s vnútorným delením,
  • vyberajte kvalitné kovanie na zabezpečenie optimálnej kvality pohybu.

A aká je jej ideálna podoba? Lesklé jednofarebné povrchy podčiarkujú čisté a jednoduché línie, ktoré odolávajú meniacej sa móde. Moderný človek má tak pocit domova v uponáhlanej dobe.

Kuchynské linky na mieru

Biele a svetlé skrinky a pracovné dosky z prírodných materiálov alebo umelého kameňa opticky zväčšia aj menšie kuchyne. V rozľahlejších priestoroch môžu dostať prednosť aj výraznejšie farby, napríklad žiarivá červená alebo žltá.

Ale pozor, neprekombinujte to! Ešte vždy platí “v jednoduchosti je krása”.

Za lesklými povrchmi s jednoduchými kovovými úchytkami sa skrývajú rafinované úložné priestory. Každý centimeter je využitý a účelne zorganizovaný, zásuvky sa môžu pochváliť maximálnou precíznosťou a systémami, ktoré zabezpečia tiché a presné zatváranie.

Jednoznačne sa preferujú vstavané kuchynské spotrebiče.

Drevom nič nepokazíte

Tento prírodný materiál je nielen obzretím sa do minulosti. Je to stálica a v kuchyni sa používa aj v kombinácii s už spomínanými lesklými povrchmi. Tie sú samé o sebe elegantné, navyše zaručia, že priestor vyzerá väčší a svetlejší. Je vhodné danú kombináciu doplniť chrómom alebo antikorom, dvierka skriniek možno spriehľadniť sklom.

Ak si chcete pôžitok dosýta vychutnať, miestnosť musí dýchať. Nepríjemné výpary z varenia odstráni kvalitný digestor. Dnes sa už neskrýva, ale dopĺňa dizajn kuchyne a ešte viac vynikne, ak sa zavesí doprostred miestnosti nad „ostrovček“.

Príďte si k nám vybrať kuchyňu. Zadarmo vám vypracujeme cenovú ponuku ako aj grafický návrh.