Skryté zárubne

Interiérové dvere 

Interiérové dvere

Dvere sú dôležitou súčasťou interiéru, tvoria prvý dojem pri vstupe do vášho domova, kancelárie a iných priestorov. Ich úlohou je oddeliť priestor, zabezpečiť súkromie, tepelne aj zvukovo izolovať, pôsobiť esteticky. Interiérové ​​dvere veľkým dielom utvárajú atmosféru nášho domova. Ak si zaobstaráte lacné, nekvalitné a nevzhľadné dvere, ťažko bude útulnosť a pohodu vašej domácnosti doháňať ostatnými prvkami, toho si boli dobre vedomí už naši predkovia.

V našej ponuke nájdete interiérové dvere týchto značiek:

Nemecké dvere Hörman

Dvere Garant

Talianske dvere - Pivato

Všimnite si, že aj chudobnejšia vidiecka stavba sa pýšila nádherne zdobenými vyrezávanými dverami. Najväčší dôraz bol kladený na vstupné vchodové dvere, ale ozdobné prvky sa používali aj na interiérových dverách.

Vyberáte nové interiérové ​​dvere?

Pri výbere interiérových dverí by ste mali venovať pozornosť predovšetkým ich materiálu a kvalite spracovania. Výber dverného kovania (kľučky) by ste tiež nemali podceniť. V našej ponuke nájdete len dvere od renomovaných výrobcov, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou.

22 ročnými skúsenosťami sme si vybudovali popredné miesto na slovenskom trhu v oblasti výroby, dodávky a montáže interiérových dverí a zárubní.

Vyberať môžete z rôznych materiálov dverí

 • Drevené dvere z masívu alebo dyhované dvere – ide o luxusné a vkusné dvere, ktoré zútulnia váš interiér. Životnosť dverí z masívu navyše nie je obmedzená (drevené dvere je možné ľahko renovovať).
 • Laminátové dvere (CPL) – ide o vkusné dvere, ktoré sa vyrábajú v rôznych dekoroch dreva a čoraz častejšie si nachádzajú cestu do interiérov slovenských domácností. Vyznačujú sa predovšetkým odolnejším povrchom, preto je možné ich použiť i v interiéroch komerčných priestorov.
 • Fóliové dvere – ide o najlacnejšiu variantu interiérových dverí.
 • Dvere s termofóliou – ak dávate prednosť tradičnému dizajnu a jednoduchosti nájdete sa práve v týchto dverách.
 • Polypropylén – 3D fólia, ktorá štruktúrou pripomína drevo
 • Striekané dvere podľa RAL – často používane v objektoch, napr. kôli zachovaniu firemných farieb.
 • Sklenené dvere – veľmi elegantné riešenie na presvetlenie vášho interiéru.

Už ste si vybrali dvere a čo podlaha? Podlahu je najlepšie vyberať zároveň s interiérovými dverami. Navštívte našu predajňu, ponúkneme vám laminátové,vinylové a drevené podlahy od výrobcov svetových značiek. S výberom vám ochotne pomôžeme.

V Magnet Trade nájdete dvere vlastnej výroby (dýha, masív, nástrek) a renomovaných výrobcov:

Interiérové ​​dvere klasické, posuvné, alebo otočné?

Pri robení nových interiérových dverí sa musíte rozhodnúť nielen pre materiál a vzhľad dverí, ale aj ich tvar, resp. typ. Ten by sa mal odvíjať od požiadaviek a možností vášho interiéru.

 • Dvere otočné s bežným otváraním – sú nestarnúcou klasikou, ktorá nájde uplatnenie vo všetkých interiéroch.
 • Dvere posuvné (pred stenu) – uplatnia sa nielen v interiéroch, kde treba šetriť miesto, vyrábajú sa vo vkusnom prevedení a vyberať môžete z rady dekorov.
 • “Skryté” posuvné dvere – interiérové ​​dvere, ktoré sú schované v stene (stavebné puzdro), sú dômyselným a netradičným riešením.
 • Kyvné, alebo zalamovacie dvere – aj tieto dvere šetria miesto a sú nielen praktické, ale aj dobre vyzerajú.

Navštívte nás a nájdite si u nás dvere, ktoré budú pre vás ako stvorené!