Skryté zárubne

Dýhované masívne dvere 

Dýhované masívne dvere sú vhodné pre každého milovníka drevených dekorov, do každého interiéru bez ohľadu na štýl zariadenia. Prirodzené prírodné farby, krásna štruktúra dreva prinášajú do každého domova príjemnú atmosféru. Dvere vyrobené z dreva, taktiež ako aj drevený nábytok či iné doplnky z prírodných materiálov obohatia každý interiér o pocit tepla a vytvárajú pozitívnu atmosféru. Navyše sú ekologické, prírodné, bez agresívnych lepidiel a zdravotne nezávadné.

Masívne borovicové dvere katalóg

Prečo voliť dýhované interiérové ​​dvere z masívnou výplňou?

Drevo ako materiál je nielen krásne čo sa vzhľadu týka, ale zaujímavé sú aj jeho vlastnosti. Vyznačuje sa vynikajúcou pevnosťou a svojimi vlastnosťami dokáže miestnosť zvukovo odizolovať. Svojou pevnosťou sú zárukou toho, že budú pevne držať na pántoch.

Na výber máte množstvo dekorov. Páčia sa vám naše dreviny ako buk, dub a iné, alebo uprednostňujete exotické drevá? Pri dýhovaných dverách je možné materiál aj nalakovať alebo namoriť, čiže získate tým možnosť výberu viacerých odtieňov aj pri drevinách ako je buk alebo dub. A to všetko za veľmi výhodné ceny.

Konštrukčne sú dýhované dvere tvorené doskou, ktorá je zložená z päťvrstvovej laťovky. Tá je následne odyhovaná. Táto možnosť konštrukcie je kvalitným riešením, pri ktorom sa vám nestane, že sa časom materiál začne stáčať, spínať alebo rozpínať. To sú totiž časté prejavy čistého dreva, keďže ide o prírodný materiál, ktorý neustále pracuje a tiež reaguje na vlhkosť, teplo, slnko a podobne. V prípadne dýhovaných masívnych dvier, ktoré sú tvorené päťvrstvovou laťovkou máte záruku, že sa stav materiálu nezmení.

Dýhované masívne dvere tvorí konštrukčná doska zložená z päť vrstvovej laťovky, ktorá je odyhovaná. Takáto konštrukcia je v prípade masívnych dverí dokonalou ochranou proti stáčaniu, spínaniu a rozpínaniu dverí, čo je častým javom pri použití čistého dreva, pretože drevo neustále pracuje a reaguje na podmienky, v ktorých sa nachádza.

Existujú mnohé dizajnové prevedenia dýhovaných dvier, avšak odporúčame Vám jednoduché prevedenie dverí, pri ktorých vynikne samotný prírodný materiál, ktorý je krásny sám o sebe, a taktiež precízne kvalitné spracovanie plné dokonalých detailov.

Tento typ dverí patrí k najkvalitnejším druhom, kvalitný materiál aj spracovanie sú zárukou dlhej životnosti v porovnaní s fóliovanými či laminátovým dverami. Máte možnosť vybrať si z našej širokej ponuky dýhovaných interiérových dverí s masívnou výplňou, ktoré vyrobíme na mieru do vášho interiéru.

Vybrať si môžete dvere:

      vysoké

      posuvné

      zalamovacie

      so svetlíkmi či nadsvetlíkmi

      presklené

      s polodrážkou

      bez polodrážky, so skrytými pantami

–     s tesárskou, alebo obložkovou zárubňou

Príďte si ku nám vybrať tie pravé dvere.