Skryté zárubne

Dvere so skrytou zárubňou Leon 

V našom portfóliu nájdete kvalitné dvere so skrytou zárubňou  Leon.

Systém SARA je originálna technológia skrytých zárubní pre osadenie dverí. Tieto zárubne sú neviditeľnou súčasťou murovaných stien alebo sadrokartónových priečok. Sú vhodné aj pre nenáročnú výmenu starých zárubní, nakoľko vyžadujú rovnaké stavebné otvory ako bežné zárubne. 

Zárubne systému SARA sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka a v kombinácii s pevnou konštrukciou zaisťujú stabilitu a spoľahlivosť pri každodennom používaní. Systém Sara je produkt, po ktorom často siahajú návrhári minimalistických interiérov pre pocit inovácie a sviežosti. Schopnosť používať širokú škálu materiálov (maľba, tapeta, dýha, nástrek RAL, zrkadlo,…) na celej ploche dverného krídla, rovnakej ako na susediacich stenách  zvyšuje atraktivitu systému Sara, čo v tomto prípade dokonale zapadá do minimalistického riešenia dizajnu miestnosti.

Sara Classic je moderné riešenie z dvoch prepojených častí, aplikátora pre jednoduché vsadenie do priečok a samotného profilu rámu.

Sara Plus je jedinečné a robustné riešenie pre architektov, ktorí hľadajú nové trendy v oblasti interiérového dizajnu. Vysoko kvalitný hliník, pevná konštrukcia a vylepšený montážny systém umožňujú získať tomuto riešeniu na jeho popularite.

Sara Extra je viackomorový profil s vysokou pevnosťou a stabilitou pre dvere, a pre použitie v kombinácii so zapustenou soklovou lištou.

Sara Mini je viacúčelový systém pre vsadenie a skrytie technických rozvodov, alebo rámov pre zabudované nábytkové skrinky

 

Čo všetko vám dokážeme ponúknuť?

Exkluzívne dvere pri tomto type zárubne vám vyrobíme:

  • otvárané dovnútra pod uhlom 90° – reverzne
  • otvárané von pod uhlom 180° – klasicky
  • s povrchovou úpravou ako napr. vysoký lesk, nábytkové linoleum, drevená dyha, SIBU – materiály, ktoré napodobňujú kožu, kov, kameň, drevo, 3D modely, poprípade v kombinácií spomenutých materiálov,
  • do výšky až 300cm.