Skryté zárubne

Dvere so skrytou zárubňou AGS 

Dvere so skrytou zárubňou AGS prestavujú sofistikované riešenie do každého moderného interiéru. Dvere zarovno so stenou sú charakteristické bezfalcovými dverami, skrytými zárubňami a moderným riešením exkluzívnych dverí, ktoré so svojím okolím splývajú. Na to, aby sa vytvorili dokonalé hrany, sú používané najinovatívnejšie sofistikované materiály. Tie sú v dokonalej súhre s najnovšími trendmi a dizajnom.

Dvere so skrytou zárubňou AGS sú výsledkom jasných a presných línií modernej architektúry. Konštrukčný systém zahŕňa armovaciu mriežku, ktorá zabraňuje tvorbe trhlín. Jej súčasťou sú dokonalé línie a lineárne hrany na okrajoch medzery. Na výber sú rôzne možnosti skrytých závesov. Všetky profily sú vhodné pre murované steny pri použití omietky alebo sadrokartónové systémy suchej výstavby.

Dvere s perfektným ukončením, presnými líniami a lineárnymi hranami pri okrajoch medzery sú nositeľom moderného dizajnu. Prestavujú dokonalé technické aj dizajnové riešenie pre spojenie dverí a zárubní tak, aby neprečnievali nad úroveň steny.

Systém zárubní od talianskeho výrobcu AGS systems funguje na základe perfektného spojenia hliníkového profilu s drážkou pre uchytenie armovacej mriežky. Toto revolučné riešenie má za následok pevné spojenie medzi prvkami zárubne a stenou bez akýchkoľvek trhlín. A to všetko s jednoduchou a rýchlou montážou bez akýchkoľvek zbytočných komplikácií.

V ponuke sú nasledovné možnosti:

      skryté zárubne s otváraním dverí ťahom

      skryté zárubne s otváraním dverí tlakom

      obložkové zárubne zarovno so stenou s otváraním dverí ťahom alebo tlakom

      skryté zárubne s otváraním dverí ťahom alebo tlakom

      blokové zárubne zarovno so stenou s otváraním dverí ťahom alebo tlakom

Dvere so skrytou zárubňou AGS predstavujú elegantné riešenie urkyté v detailoch.