Dvere so zárubňou Magnet

Dvere so skrytou zárubňou AGS 

Dvere so skrytou zárubňou AGS prestavujú sofistikované riešenie do každého moderného interiéru. Dvere zarovno so stenou sú charakteristické bezfalcovými dverami, skrytými zárubňami a moderným riešením exkluzívnych dverí, ktoré so svojím okolím splývajú. Na to, aby sa vytvorili dokonalé hrany, sú používané najinovatívnejšie sofistikované materiály. Tie sú v dokonalej súhre s najnovšími trendmi a dizajnom.

Dvere so skrytou zárubňou AGS sú výsledkom jasných a presných línií modernej architektúry. Konštrukčný systém zahŕňa armovaciu mriežku, ktorá zabraňuje tvorbe trhlín. Jej súčasťou sú dokonalé línie a lineárne hrany na okrajoch medzery. Na výber sú rôzne možnosti skrytých závesov. Všetky profily sú vhodné pre murované steny pri použití omietky alebo sadrokartónové systémy suchej výstavby.

Dvere s perfektným ukončením, presnými líniami a lineárnymi hranami pri okrajoch medzery sú nositeľom moderného dizajnu. Prestavujú dokonalé technické aj dizajnové riešenie pre spojenie dverí a zárubní tak, aby neprečnievali nad úroveň steny.

Systém zárubní od talianskeho výrobcu AGS systems funguje na základe perfektného spojenia hliníkového profilu s drážkou pre uchytenie armovacej mriežky. Toto revolučné riešenie má za následok pevné spojenie medzi prvkami zárubne a stenou bez akýchkoľvek trhlín. A to všetko s jednoduchou a rýchlou montážou bez akýchkoľvek zbytočných komplikácií.

V ponuke sú nasledovné možnosti:

      skryté zárubne s otváraním dverí ťahom

      skryté zárubne s otváraním dverí tlakom

      obložkové zárubne zarovno so stenou s otváraním dverí ťahom alebo tlakom

      skryté zárubne s otváraním dverí ťahom alebo tlakom

      blokové zárubne zarovno so stenou s otváraním dverí ťahom alebo tlakom

Dvere so skrytou zárubňou AGS predstavujú elegantné riešenie urkyté v detailoch.