Skryté zárubne

Dvere - skryté zárubne 

Dvere so skrytou zárubňou patria do ponuky našej spoločnosti. Pri ich osadení sa využíva špeciálny systém určený priamo na tento typ dverí. Zárubne predstavujú neviditeľnú súčasť sadrokartónových, alebo murovaných stien či priečok.

Dvere so skrytou zárubňou a ich montáž, a osadenie vôbec nie sú také zložité ako sa na prvý pohľad zdá. Je možné nahradiť a vymeniť aj staré zárubne za tie skryté, pretože stavebný otvor zodpovedá tým bežným. Hliníkové zárubne určené na tento typ dverí sú maximálne spoľahlivé pri denno dennom používaní. Mnohí architekti si obľúbili skryté zárubne kvôli minimalistickému štýlu. Práve pri priznaných zárubniach pôsobia dvere až príliš mohutne a vynikajú v priestore častokrát viac ako by sme chceli. Skryté zárubne umožňujú dverám splniť svoju funkciu bez toho, aby pôsobili rušivým dojmom, hlavne vtedy ak sa chceme zamerať v interiéri napríklad na špeciálny obklad, tapetu, maľbu a podobne.

Dvere so skrytou zárubňou vám dokážeme vyrobiť podľa vašich predstáv. Naše technológie umožňujú výrobu dvier, ktoré sa otvárajú dovnútra pod uhlom 90°.  Okrem toho sú k dispozícii aj dvere otvárané smerom von pod uhlom 180°. Čo sa týka povrchovej úpravy, ponúkame vám dvere s vysokým leskom, s dreveným dyhovaným povrchom, s povrchom nábytkového linolea, ale aj povrchová úprava SIBU, čo sú špeciálne materiály imitujúce kožu, kov, drevo a podobne.

Dvere so skrytou zárubňou predstavujú nadčasové riešenie, ktoré spája elegantný štýl a moderný minimalistický štýl a to všetko vo veľmi atraktívnom dizajne. Samotný vzhľad dverí vynikne oveľa viac, ako pri type priznaných zárubní. S ich dizajnom sa viete pohrať, môžu vyniknúť alebo ich necháte splynúť so stenou. Dvere so skrytou zárubňou sú ideálne do každého interiéru.