Skryté zárubne

Dvere s povrchom CPL 

Dvere s povrchom CPL predstavujú ideálne riešenie dverí pre rodiny s deťmi, či rodiny s domácimi miláčikmi. Hlavnou výhodou týchto dverí je ich vysoká odolnosť. CPL povrch je vlastne tvorený CPL fóliou, ktorá veľmi účinne ochráni dvere a ich povrch pred oderom či iným mechanickým poškodením. Taktiež sú odolné voči poškriabaniu od psov či mačiek, povrch dverí sa nepoškodí ani vplyvom horúcej tekutiny, či kyslých džúsov.

Dvere s povrchom CPL zostanú krásne a dokonalé na dlhý čas. CPL fólia dokáže ochrániť aj pred slnečným žiarením či vplyvom vlhka a tepla. Napríklad dvere v blízkosti okna, na ktoré v lete svieti slnko, časom nevyblednú a kvalita ostane rovnaká. Podobne je to s vplyvom tepla z radiátorov. Dvere s povrchom CPL sú teda maximálne odolné a okrem toho sa veľmi ľahko čistia. Nie sú potrebné špeciálne čistiace prostriedky na ich ošetrenie a údržbu.

Ako sami môžete vidieť na obrázkoch, ponuka dverí s povrchom CPL je veľmi široká. Vhodné dvere si nájde aj ten najnáročnejší zákazník. Či už potrebujete dvere biele, presklené, vo farbe dubu, buku, orecha, tmavého dreva v modernom či klasickom štýle, určite si u nás tie pravé vyberiete.

Dvere s povrchom CPL označované aj ako laminátové dvere sú charakteristické vysoko odolným povrchovým prevedením. CPL fólia sa vyrába lisovaním pri vysokých teplotách a tlaku, impregnuje sa živicami. Vďaka tomu sú dvere s povrchom CPL odolné voči mechanickému poškodenieu, voči mastnoste, voči tekutinám – sú nesavé, a navyše sa ľahko udržiavajú. Tým, že je ich hrúbka širšia, umožňuje to potlač rôznymi dekormi dreva, či imitáciou prírodných materiálov.