Skryté zárubne

Drevené parkety Kährs 

drevené parkety KährsDrevené parkety Kährs

Drevené parkety Kährs pochádzajú od jedných z najstarších výrobcov drevených podláh na svete. Práca s drevom už vyše 150 rokov, spojenie tradície a modernej technológie nasvedčuje o úspešnom a kvalitnom produkte.

Hlavnými dôležitými výhodami a vlastnoťami, ktoré sú charakteristické pre drevené parkety Kährs sú:

      dlhodobá história spoločnosti Kährs
      jednoduchá a rýchla montáž bez použitia lepidla
      30 ročná záruka
      podlahu je možné zaťažiť ihneď po montáži
      vhodné aj do rozmerných priestorov
      veľmi pevný spoj
      odolnosť voči poškrabaniu a oderu
      odolnosť voči UV žiareniu, a iných vonkajších vplyvov
      existuje možnosť prelakovania

Jednoduchá a rýchla montáž

Montáž drevených parkiet Kährs je jednoduchá, dielce do seba perfektne zapadajú a tým je pracnosť pokládky nižšia a rýchlejšia. Použitie systému Woodlock má za následok, že sa montáž uskutočňuje bez použitie lepidla, keďže dosky do seba vzájomne mechanicky zapadajú. Dokonalý spoj je takmer neviditeľný, eliminuje sa ním aj problém usadzovania nečistôt a baktérií. Perfektné zapadnutie dielcov tiež prispieva k dlhšej životnosti podlahy.

Systém napájania Woodlock vyvinula práve firma Kährs. Neznamená len rýchlejšie a jednoduchšie pokladanie krytiny, ale podlaha je vďaka nemu aj bezpečnejšia a odolnejšia. Drevo ako prírodný materiál je živým prvkom, reaguje teda na vlhkosť, teplo a iné vplyvy. To sa zväčša časom začne odzrkadľovať na spojoch, kde pôsobí veľké napätie. Spoj Woodlock je však svojím systémom odolnejší voči tomuto napätiu a to z toho dôvodu, že celodrevená konštrukcia spoja je integrovaná v podlahovej doske.

Dokonalý povrch drevených parkiet Kährs

Povrch parkiet je esteticky a dizajnovo na veľmi vysokej úrovni. Okrem toho je však aj pevný a odolný. Táto odolnosť a pevnosť je zabezpečená špeciálnym lakom.

Drevené parkety ako prírodný materiál reagujú na rôzne vonkajšie vplyvy. Na to, aby sa eliminovalo akékoľvek poškodenie alebo zmena materiálu, firma Kährs dbá pri výrobe na dodržanie rovnováhy medzi povrchom, nosnou vrstvou a podkladom. Tak, aby sa obmedzil pohyb podlahy na minimum. Z toho dôvodu je podlahová doska vyrobená z viacerých vrstiev,  drevené vlákna v každej jednej vrstve sú orientované odlišným smerom.

V prípade akýchkoľvek otázok či informácií nás kontaktujte, budeme sa tešiť na Vašu návštevu. Pri nej sa na vlastné oči presvedčíte o dokonalosti drevených parkiet Kährs.