Skryté zárubne

Drevené parkety DLH 

Drevené parkety DLH

V MagnetTrade nájdete  drevené parkety DLH z exotických drevín, ktoré pochádzajú z rôznych kontinentov. Drevené parkety DLHNa výber máte rôzne odtiene, aj kresbu dreva a určite uspokojíme vaše estetické aj technické požiadavky.

Drevené parkety DLH budú vynikajúco ladiť s vašou kuchyňouschodiskomdverami či nábytkom a to nielen v obytných domoch, ale aj v kanceláriách, predajniach, reštauráciách, bankách, športových halách a iných verejných priestoroch. Majú vysokú  tvrdosť a ľahkú údržbu a môžu  sa  mnohonásobne obnovovať. Niektoré exotické dreviny sú až o 50% tvrdšie ako dub. Drevené parkety sú veľmi dobrým tepelným, akustickým izolátorom a vynikajúco regulujú vlhkosť vzduchu.

Podlahy z exotických drevín vám ponúkneme ako:

  • masívne parketové vlysy s perom a drážkou,
  • avantgardné podlahy – priemyselné,
  • mozaiky a
  • lamelové parkety.

Drevené parkety DLH s viacerými vrstvami

Taktiež vám ponúkneme vrstvené drevené podlahy, ktoré sa vyznačujú štruktúrou 2-3 vrstiev lepených kolmo na seba. Hlavné výhody vrstvených podláh sú rýchla a jednoduchá pokládka, stabilita (lepená štruktúra eliminuje pnutie), možnosť pokládky priamo lepením na podklad, alebo ako plávajúcej podlahy, výhodnejšia cena a v neposlednej rade tým,  že povrchová úprava je už urobená. V porovnaní s masívnou drevenou podlahou je ich životnosť  kratšia, pretože  ich hrúbka je tenká ,len 4 mm, čo obmedzuje možnosť opravy tejto vrstvy na 2 – 3 x.

Z vrstvených podláh u nás nájdete aj veľkoplošné parkety – trojvrstvové parkety s nášlapnou vrstvou 4mm z masívneho dreva. Stredná vrstva a spodná (protiťahová) vrstva sú zo smrekového alebo kaučukovníkového dreva. Spodná vrstva je rovnako hrubá ako vrchná nášľapná vrstva, čo robí tento výrobok mimoriadne spoľahlivým.

Súčasťou ponuky podláh DLH sú aj dvojvrstvové parkety ktoré nahrádzajú klasické parkety – ide o parkety s nášlapnou vrstvou 4 mm z masívneho dreva. Spodná vrstva pozostáva zo smrekového alebo jedľového dreva, dvojvrstvové parkety sú určené iba k celoplošnému lepeniu, a sú povrchovo upravené, takže ich nie je potrebné zdĺhavo a draho lakovať.

Neváhajte a príďte si vybrať s našej ponuky podláh DLH.