Skryté zárubne

Bezpečnostné dvere 

Často sa stáva, že pri výbere exteriérových a interiérových dverí musíte ísť do kompromisu, aby boli dekory dverí aspoň podobné.protipožiarne bezpečnostné dvere
V ponuke máme bezpečnostné dvere od českého výrobcu CAG, ktorý má identické materiály aj pri laminátových interiérových dverách, dosiahnete tak esteticky zladený celok.
Na výber máte exteriérové dvere označované aj Pyrosafe bezpečnostnej triedy B2 a B3, pričom platí, že vyššia hodnota znamená väčšie zabezpečenie. Tieto dvere sú zároveň protipožiarne s požiarnou odolnosťou EI / EW 30 minút a sú vhodné hlavne do panelových a bytových domov.
Bezpečnostné dvere Pyrosafe su opatrené zámkom FAB X57 s 3 aktívnymi prvkami, bezpečnostným kovaním a vložkou bezpečnostnej triedy min. B2 resp. B3.

Bezpečnostné dvere majú 3 závesy a 2 (B2) respektíve 3 (B3) pasívne prvky proti vysadeniu a vylomeniu.
Ku dverám si môžete vybrať kukátko, prah, prahovú lištu, poprípade ďalšie bezpečnostné prvky.

Sú tvorené plnou doskou na báze dreva, ktorá je potiahnutá odolným povrchovým CPL, alebo HPL laminátom.
Na výber sú dekóry dverí: agát, biela, buk parený, buk svetlý, dub bielený, dub prírodný, javor, jelša, orech, šedá a čerešňa, ktoré je možné mať tiež priečne a iné.

Bezpečnostné dvere montuje preškolený pracovník.

Často od klientov počujeme požiadavku, že by od nás chceli vziať aj bezpečnostné bezfalcové dvere preto sme sa rozhodli pre vás jedny exkluzívne bezpečnostné rustikálne dvere s drevohliníkovu zárubňou vytvoriť.

Bezpečnostné dvere sú vyrobené z dubového masívu, z 5mm hrubou povrchovou plochou, ktorý je možné ďalej lakovať, moriť, olejovať, poprípade aj voskovať. Dvere majú 7 – bodové bezpečnostné uzamykanie a vyrábame ich v bezpolodrážkovej (bezfalcovej) úprave. Zárubňa je kombinovaná s hliníkom, vďaka čomu pôsobí celok veľmi elegantne.

Tešíme sa na vašu návštevu.